O nas
 
Słoneczny Dach to bezstronny  i rzetelny portal kojarzący, z jednej strony, osoby lub firmy które chcą zainstalować na swoich powierzchniach instalację fotowoltaiczną, a z drugiej strony firmy, które oferują kompleksowe wykonanie takich instalacji. Dzięki temu potencjalny klient może uzyskać w krótkim terminie oferty od różnych firm, ale  co najważniejsze dzięki portalowi Słoneczny Dach będą to oferty na jednolitych formularzach aby potencjalny klient szybko móc podjąć decyzję, która z przesłanych ofert jest najkorzystniejsza dla niego, i jakie elementy są zawarte w proponowanych ofertach. Dzięki portalowi Słoneczny Dach możesz zaoszczędzić nawet do 30%.  To sprawdzony sposób na zrealizowanie swojej elektrowni słonecznej.

Portal Słoneczny Dach to miejsce dla osób bądź firm, które mają do wynajęcia powierzchnie dachowe, jak i grunty pod farmy fotowoltaiczne. To także miejsce dla inwestorów szukających powierzchni do wynajęcia pod fotowoltaikę, czy chcących sprzedać projekt na farmę fotowoltaiczną.

 

To my wprowadziliśmy do Polski niemiecki program GetSolar do obliczeń i symulacji instalacji kolektorów słonecznych (jest obecnie numerem 1 w Polsce), gdyż wiedzieliśmy, że tylko rzetelne oferty oparte o poprawne obliczenia mogą być podstawą dla wyboru przez potencjalnego klienta, bo to klient musi być rzetelnie poinformowany o wszystkich aspektach instalacji.Teraz wprowadzamy także program PV Instalacje do obliczeń i symulacji instalacji fotowoltaicznych firmy Hottgenroth, aby każdy projektant czy instalator mógł rzetelnie przygotować ofertę i wykonać symulację wraz z udokumentowaną średnioroczną przewidywaną produkcją prądu na danej instalacji.

Dzięki temu jesteśmy merytorycznie i fachowo przygotowani do tego, aby móc pomagać Państwu w rzetelnym kojarzeniu ofert z branży fotowoltaicznej.

Portal działa automatycznie i nie ingerujemy w przesyłane oferty pod warunkiem, że są zgodne z regulaminem portalu Słoneczny Dach.

W każdej ofercie jaką otrzymacie od firm instalacyjnych będzie ten sam układ danych czyli oferowane panele, ich parametry, inwertery itd., po to, aby można było porównać otrzymane oferty wg tego samego spisu oferowanych produktów i wybrać tą, która Waszym zdaniem będzie dla Was najkorzystniejsza pod względem ceny jak również efektywności.

Proszę mieć na względzie,że cena nie powinna być tylko i wyłącznie kryterium doboru Waszej instalacji. Dla instalacji, która winna pracować co najmniej 25 lat bezawaryjnie, istotne są także takie parametry jak rodzaj ogniw, producent, gwarancja, efektywność oraz referencje wykonawcy.

Dodatkowo każdy kto ma dach może zarabiać na nim. Jeśli nie chce instalować swojej instalacji fotowoltaicznej może ten dach, czy grunt wynająć i mieć z tego tytułu pieniądze. Portal Słoneczny Dach jest także dla tych, którzy chcą wynająć dach, ale nie chcą szukać i tracić czasu na wizyty w wielu potencjalnych miejscach w Polsce. Po to jest portal Słoneczny Dach, aby w jednym miejscu zaoferować wynajem powierzchni pod fotowoltaikę dla osób prywatnych, firm czy inwestorów.
Polityka prywatności      Regulamin serwisu      Kontakt
Copyright © 2013 Słoneczny Dach
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego